Poznaj nas!

LOVIO HOME Makes You Happy

Marka LOVIO HOME została powołana do życia przez lidera elektroniki użytkowej firmę MANTA. MANTA korzystając z 25 letniego doświadczenia i wiedzy stworzyła markę LOVIO HOME, która zgodnie z ideą marki Makes You Happy uszczęśliwia jej użytkowników. Połączenie inteligentnych rozwiązań, komfortu użytkowania i przemyślanego designu dostarcza radość i ułatwia życie na co dzień. Ponadczasowy design idealnie komponuje się z każdym wystrojem wnętrz, a wielofunkcyjność i innowacyjność sprzętu jest źródłem inspiracji do kulinarnych pasji.  

LOVIO HOME

Radość w Twoim domu

Marka LOVIO HOME tworzy piękne doświadczenia. Uszczęśliwi Ciebie, Twoich najbliższych i wzbogaci Twój dom. Inteligentne pomysły, które ułatwiają codzienne życie dzięki gamie połączonych produktów i unikalnych rozwiązań. LOVIO nastawione jest na nowoczesny i swobodny styl życia, dlatego jest takie wyjątkowe.

LOVIO HOME

Design i Kreatywność

LOVIO inspiruje do kreowania niepowtarzalnych chwil i nieoczekiwanych efektów dzięki wszechstronności, jakości i niezawodności. Ponadczasowy design dodaje charakteru i idealnie uzupełnia wystrój każdej kuchni.

LOVIO HOME

Komfort użytkowania

LOVIO dostarcza wszystkie funkcjonalności, które potrzebujesz i kilka na dokładkę. Innowacyjne i pomysłowe rozwiązania, które zapewniają doskonałe rezultaty przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku. LOVIO sprawia, że codzienność staje się lepsza i przyjemniejsza.

LOVIO HOME

Niezawodność i trwałość

Produkty LOVIO zostały opracowane w oparciu o technologie stawiające czoła życiowym wyzwaniom, niezależnie od tego, czy chodzi o gotowanie, czy utrzymanie czystości i świeżości w domu. Solidna budowa, najwyższej klasy tworzywa sztuczne, stal nierdzewna, szkło oraz wyjątkowa dbałość o szczegóły. Nie ulega wątpliwości, że LOVIO będzie służyć przez wiele lat.

Polityka prywatności   |   Regulamin